Silenthell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon

3 posters

Sailor Moon Empty Sailor Moon

Mesaj tarafından Endymion Çarş. Nis. 02, 2008 10:59 am

AY SAVAŞÇISI

Sailor Moon Seramunrb7

Ay Savaşçısı yani orjinal adıyla Seramun çok tanınmış,mangası,sinemaları,40'ı aşkın ülke sayısı izlenme rekoru,oyuncakları,eşyaları ve sayısız müzikalleri ile bir çok insanın kalbine taht kurmuş bir animedir.
Konusu ise şöyle:
Her şey yüzyıllar önce Prens Endymion'a aşık olan Kraliçe Beryl'nin Metalia ile birlikte Ay Krallığı'nı yerle bir etmesiyle başlar...Bu saldırı sonucu Prens Endymion,Prenses Serenity,onların daimli Koruyucuları Mars,Venüs,Jupiter ve Merkür Savaşçıları ve diğer herkes ölmüştür...Bunun üzerine Prenses Serenity'nin annesi olan Kraliçe Serenity bütün herkesi geleceğe yollar ve kendisi ölür.Prenses Serenity,Dünya'ya Usagi olarak,Prens Endymion ise Mamoru olarak dönmüştür.
Bir gün Usagi Tsukino okula giderken alnında ay olan siyah bir kediyle karşılaşır ve böylece hayatı değişir.Kedinin adı Luna'dır.Luna,Prensesi bulması ve diğer savaşçıları uyandırması için Usagi'yi seçer.İlerleryen bölümlerde gerçek Prenses'in Usagi'nin kendisi olduğu öğrenilir.Usagi(Ay Savaşçısı),Rei(Mars Savaşçısı),Makoto(Jupiter Savaşçısı),Minako(Venüs Savaşçısı) ve Ami(Merkür Savaşçısı) ayrıca Mamoru(Smokinli Şovalye).Bunların kötülükle savaşlarını anlatan bir animedir.Tabii toplam 5 sezondan oluşan bu animede sezon ilerledikçe yeni savaşçılar da aralarına katılır. (Uranüs Savaşçısı yani Haruka,Neptün Savaşçısı yani Michiru,Saturn Savaşçısı yani Hotaru,Plüton Savaşçısı yani Setsuna)Kendi Galaxileri'ne Galaxia tarafından saldırı sonucu o Galaxi'nin prensesi olan Prenses Kakyuu'nun bizim galaximize kaçmasıyla (Samanyolu Galaxisi) Prenseslerini bulmak için yine bizim Gezegenimize gelen Üç Işık en son ve en zorlu savaşta kahramanlarımızın karşısına çıkar.

Karışık bir konusu var kabul ediyorum Smile

Usagi(Ay Savaşçısı)
Sailor Moon Usagixz2
Rei(Mars Savaşçısı)
Sailor Moon Reimn8
Sailor Moon Marsue7
Makoto(Jüpiter Savaşçısı)
Sailor Moon Makotoap3
Sailor Moon Jupiterdk6
Minako(Venüs Savaşçısı)
Sailor Moon Minakoyr5
Sailor Moon Vensgl1
Ami(Merkür Savaşçısı)
Sailor Moon Amigs3
Sailor Moon Merkray8
Mamoru(Smokinli Şovalye)
Sailor Moon Mamoruom7
Prenses Serenity
Sailor Moon P38yv1
Prens Endymion
Sailor Moon Endymioncg3

Ay Savaşçısı'nı ayrıntılarıyla elimden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalıştım.Ama unutmayınki Ay Savaşçısı yüzlerce animeden yalnızca biridir.
Endymion
Endymion
Chibi Chibi
Chibi Chibi

Erkek
İş/Hobiler : Müzik,roman,resim vb
Lakap : Burhan Altıntop

Sailor Moon Empty Geri: Sailor Moon

Mesaj tarafından Alternate_aya Çarş. Nis. 02, 2008 11:04 am

ooo alperim hızlı çıktın Very Happy
Alternate_aya
Alternate_aya
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : oyun,anime,sinema,müzik
Lakap : pisi pisi

https://silenthell.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Exillion Çarş. Nis. 02, 2008 11:33 am

animesini 2 bölüm y izledim ya izlemedim ama oyununu bitirmistim:Psupernintendo emulatorunde..
Exillion
Exillion
Chibi
Chibi

Erkek
İş/Hobiler : anime
Lakap : Xeon

Mesaj tarafından Alternate_aya Çarş. Nis. 02, 2008 11:44 am

ya 4sezonda ilk sezonunun eski olması nedeni ile çizimlerde eski ama son sezon star süper Razz oyuunu bendede var ama sevvmedim :S
Alternate_aya
Alternate_aya
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : oyun,anime,sinema,müzik
Lakap : pisi pisi

https://silenthell.yetkin-forum.com